iq-partners-logo-mavi

Dr. Halime Koç Gür

Ana SayfaEkip –  Dr. Halime Koç Gür

halime koc gur

Dr. Halime Koç Gür

Genel Müdür

Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra 2019 yılında Doktor unvanını aldı. Alanıyla ilgili konularda çok sayıda ulusal ve uluslararası makale, bildiri, kitap ve kitap bölümü yazarlığı bulunmaktadır. Tarım ve Orman Bakanlığı ile BAP projelerinde uzun yıllar Araştırmacı olarak görev yapmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen Fakültesi bünyesinde TÜBİTAK projeleri kapsamında doktora sonrası akademik çalışmalarını devam ettirmektedir. Uluslararası bilimsel dergilerde editör ve hakemlik görevlerini sürdürmektedir.

 

Email Adresi

halime.gur@iqpartners.com.tr

Profesyonel kariyer hayatına Ar-Ge ve Tasarım Merkezi kurulum ve sürdürülebilirliği ile proje yazma ve yönetme konularında danışmanlık hizmetleri vererek başlamıştır. Bu süreçte ekip ve proje yönetimi alanlarında geniş bir tecrübe edinmiş ve şirketlere sürdürülebilir inovasyon konusunda stratejik rehberlik sağlamıştır. Yönetim danışmanlığı kapsamında hibe ve fon kaynaklarının temin edilmesi / etkin yönetilmesi hususunda hizmet ve eğitimler vermektedir.

TEKNOFEST Proje Değerlendirici Kurul Üyesi olarak ulusal araştırma ve geliştirme çalışmalarının değerlendirilmesi aşamasında katkı sunmaktadır. Uluslararası Bilgi Güvenliği Baş Denetçisi (ISO 27001) unvanını alarak çalışmalarını multidisipliner alan düzeyine taşımıştır. Bu kapsamda bilgi güvenliği standartlarını, kurum ve kuruluşların bilgi güvenlik risklerini, tehditleri ve açıklarını sistematik olarak denetleme süreçlerinde yer almaktadır.

Profesyonel fotoğrafçıdır ve kendisine ait 5 farklı kişisel/ortaklı fotoğraf sergisibulunmaktadır.