iq-partners-logo-mavi

Hizmetlerimiz

Anasayfa – Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ar-Ge ve İnovasyon

Şirketlerin sürdürülebilir bir inovasyon ve pazarlama kültürüne katkı sağlayacak nitelikli Yönetim Danışmanlığı hizmetlerini vermekteyiz. Ar-Ge ve İnovasyon konusunda geliştirdiğimiz yenilikçi çözümlerle ve nitelikli danışmanlık hizmetleriyle, sektörün en birikimli danışmanlık firmasıyız.

Marka Yönetimi

Firmanızın tanınır olabilmesi için iyi bir marka yaratılmasına ve bununla beraber iyi bir yönetim hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Marka yönetimi danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında firmanızı sektörünüzde ön plana çıkaracak ve profesyonel yönlendirmeler ile pazarlama süreçlerinizi, tedarik süreçlerinizi iyi bir şekilde yönetmenizi sağlamaktayız.

Dış Ticaret

Dış ticaret ortaklığı hizmetimiz, ilgili sektörde küresel pazarda payını artırmak isteyen ve düşük maliyetli/yüksek kaliteli ürün üretme hedefindeki firmalara gereken desteği ve uzmanlık altyapısını vermektedir.

Mali Müşavirlik Danışmanlık Hizmetleri

Hızla değişen dünyada, mükelleflerimize vergi ve muhasebe fonksiyonlarını geleceğe hazırlamaları için yardım etmekteyiz. Bütünsel yaklaşımımız teknoloji destekli muhasebe ve vergi süreçlerinin tasarlanması ve uygulanması dahil tüm aşamaları kapsamaktadır. Vergi ve muhasebe stratejilerinizin ticari hedeflerinizle uyumlu hale gelmesiyle, vergi fonksiyonu tüm şirkete değer katan, stratejik bir varlık haline gelmesini sağlamaktayız.

Hukuk Danışmanlığı

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Departmanı, Borçlar Hukuku ve Medeni Hukuk Departmanı, İcra ve İflas Hukuku Departmanı, Vergi Hukuku ve İdare Hukuk Departmanı, Ticaret ve Marka Hukuku Departmanı olmak üzere başlıca beş departmandan oluşmaktadır.

Korozyon Kontrol & Kaplama Denetimi

Korozyon dünyadaki altyapı kazalarının önde gelen nedenlerinden biridir. Bir boru hattı veya yapı başarısız olduğunda, sonuçlar can kaybı, maddi hasar ve kirlenme açısından yıkıcı olabilir. Korozyon arızalarına karşı savaşta en güçlü silahlarından biri olarak korozyon kontrol yöntemlerini kullanmakta, saha tecrübeleri doğrultusunda araştırma, analiz ve korozyon kontrolü için pratik çözümler sunmaktayız.

Referanslarımız