iq-partners-logo-mavi

Ar-Ge - Tasarım Merkezi Kurulum ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı

AnasayfaHizmetlerimizAr-ge ve İnovasyonAr-Ge – Tasarım Merkezi Kurulum ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı

Kurum yapısının Ar-Ge ve Tasarım Merkezine uygun olması durumunda, Ar-Ge ve Tasarım Merkezinin kurulmasına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

ar-ge-ve-inovasyon

Ar-Ge – Tasarım Merkezi Kurulum Hizmetleri Olarak:

Sürdürülebilirliğe Yönelik Koçluk Hizmetleri 

Hedefimiz, firmanın iyi bir Ar-Ge kültürü geliştirmesine yardımcı olurken aynı zamanda buna pazarlama kültürüyle de destek olmaktır. Bunu firmanın sahip olduğu müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını anlama konusunda bakış derinliğini kazandırarak gerçekleştiriyoruz.

Bu anlayışla firmanın Ar-Ge ve tasarım yeteneklerini dönüştürerek üreteceği Ar-Ge ve Tasarım projelerine ve iş süreçlerine önderlik ediyoruz. Bunların yanı sıra personelin proje yönetim becerileri konusunda sürekli gelişimini sağlıyor, firmada Ar-Ge ve İnovasyon kültürüne destek veriyoruz.

Bu çalışmalardan başlıcaları

  • Proje yönetimi ve fikir geliştirme süreçleri konusunda eğitimler ve atölye çalışmalarının yapılması,

  • Firma içinde fikir ve öneri sistemi kurulması, müşterilerinin iç görüsünü anlama konusunda ve iş süreçlerini geliştirme konusunda farkındalık artırmaya odaklı eğitimlerin gerçekleştirilmesinin sağlanması,

  • Mali yapılandırma hizmeti sonrasındaki mali süreçlerde danışmanlık verilmesidir.

Firma içinde süreklilik gösteren bir Ar-Ge kültürünün oluşturulmasını teminen, eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmetleriyle birlikte firmalarımızın Ar-Ge konularındaki becerilerine kalite ve süreklilik kazandırılmasını sağlamaktayız.